wpadki

i zabawne sytuacje

top 10 wpadek i zabawnych sytuacji
na dziesięciolecie polsat news!
zobacz nasz ranking

#1

"Jak Oni Śpiewają" - nowa edycja

Jeśli Telewizja Polsat reaktywuje show "Jak Oni Śpiewają", mamy dwoje kandydatów do programu. Te kocie ruchy, ta pasja w głosie... Niejeden artysta może pozazdrościć. Słyszeliśmy, że Agnieszka Gozdyra też lubi śpiewać (tyle, że w samochodzie). Pani Agnieszko! Czekamy również na Pani występ!

#2

Swatka

O przyszłości syna ojciec musi pamiętać zawsze. Janusz Piechociński o tym wie. Na myśl o pieczystym i szarlotce z lodami w wykonaniu Piechocińskiego juniora już nam ślinka cieknie. Na miejscu redaktor Owczarek poważnie przemyślelibyśmy tę (nie)moralną propozycję.

#3

Joanno, zostaw tego misia!

Czasem każdy ma pokusę, żeby odpiąć misia. To jednak wielkie ryzyko i może się skończyć niebezpiecznym przeziębieniem. Na straży mieszkających na kurtkach misiów stoi jednak Marek Horczyczak. Brawo Panie Marku. Wszystkie misie są Panu wdzięczne!

#4

To się dzieje błyskawicznie na tej antenie

Był kiedyś taki program "Gość Wydarzeń. Dogrywka", który był emitowany tylko w Polsat News 2. Redaktor Gawryluk wierzyła w tajemnicze przełączanie anten, choć żadnego przełączania nigdy nie było, bo cały program od początku do końca dział się na tej antenie. Wiary w przełączanie jednak gratulujemy. Tym bardziej tak błyskawiczne!

#5

Trudne są poranki rano

Kto nie zna tego porannego uczucia. Sami nie wiemy, gdzie jesteśmy, a tu trzeba jeszcze się ogarnąć. W towarzystwie gospodarzy "Nowego dnia" na pewno jest to o wiele łatwiejsze. Trudne są poranki rano, ale mamy wrażenie, że wieczorem wcale nie byłyby łatwiejsze.

#6

Czarny sen prezentera

Czasem najgorsze koszmary spełniają się na jawie. Każdy prezenter ma ten sam sen - nic nie działa, a tu trzeba kontynuować program. Panie z awarią poradziły sobie jednak wzorowo. Jak nie o sporcie, to może o pogodzie lub modzie. Czekamy na kolejne telewizyjne usterki.

#7

Modowy zawrót głowy

Dominika Długosz i Dorota Rojek - duet idealny, ale i modny. Nie do końca wierzymy w przypadki. Ten kolor na pewno został wybrany celowo - to w końcu kolor oznaczający przyjaźń. A za Panią Dorotą nieustająco tęsknimy!

#8

Ptaszko-foczka Marka Horczyczaka

Polsat News bez Marka Horczyczaka? To niemożliwe. A śnieg bez gwiżdżącej ptaszko-foczki? Pewnie spadnie, ale na pewno nie będzie to ten sam śnieg, po którym stąpał Marek Horczyczak. To w końcu człowiek-legenda.

#9

No to jest, panowie, Polsat!

Jak się okazuje, dziki można spotkać nie tylko w lesie, ale też w środku miasta. Ewa Żarska wygrała siłą spokoju. Myślimy, że Pani redaktor dałaby sobie radę nawet z prawdziwymi niebezpiecznymi zwierzętami. Mikrofon Polsat News działa kojąco na dzikie dusze.

#10

Czerwony alert

Beata Lubecka i Agnieszka Gozdyra razem w jednym studiu - to rzadkość. Obie Panie łączy nie tylko dziennikarska nieustępliwość, ale też słabość do koloru czerwonego. Czy poznamy też ich inne wspólne słabości? Czekamy na kolejne takie antenowe spotkanie!
Przygotował zespoł