Warning: include(../infusions/security_system/main_control.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/michaal/serwis.tvpolsat.info/maincore.php on line 146

Warning: include(../infusions/security_system/main_control.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/michaal/serwis.tvpolsat.info/maincore.php on line 146

Warning: include(): Failed opening '../infusions/security_system/main_control.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/klient.dhosting.pl/michaal/serwis.tvpolsat.info/maincore.php on line 146

Warning: include(../includes/mobile_detect.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/michaal/serwis.tvpolsat.info/maincore.php on line 147

Warning: include(../includes/mobile_detect.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/michaal/serwis.tvpolsat.info/maincore.php on line 147

Warning: include(): Failed opening '../includes/mobile_detect.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/klient.dhosting.pl/michaal/serwis.tvpolsat.info/maincore.php on line 147
Plebiscyt tvpolsat.awards - #15latWydarzeń - tvpolsat.info
ZAMKNIJ

Plebiscyt

Sprawdź, kto wygrał plebiscyt tvpolsat.awards. Czy Twoi faworyci stanęli na najwyższym stopniu podium?

Regulamin
plebiscytu

PROWADZĄCY GŁÓWNE WYDANIE "WYDARZEŃ"

ZWYCIĘZCA
37.2%
Dorota
Gawryluk
Szefowa Pionu Informacji i Publicystyki. Z Polsatem związana przez większość zawodowego życia. Uwielbiana przez widzów. Zaproszenia do jej programów przyjmują wszyscy najważniejsi politycy.
II MIEJSCE
36.6%
Jarosław
Gugała
Przez wiele lat szef "Wydarzeń" i ich główna twarz. Dziś prowadzący "Wydarzenia wieczorne" w Polsat News. Widzowie cenią go za profesjonalizm, doświadczenie i dociekliwość.

PROWADZĄCY BOCZNE WYDANIA "WYDARZEŃ"

ZWYCIĘZCA
57.4%
Przemysław
Białkowski
Widzowie "Wydarzeń 15:50" i "Wydarzeń wieczornych" cenią go za dziennikarską pasję i zawsze perfekcyjne przygotowanie do programu. Jest również reporterem. Relacjonuje najważniejsze wydarzenia.
II MIEJSCE
23.3%
Agnieszka
Mosór
Przez wiele lat była reporterką, dziś prezentuje główne wydanie "Wydarzeń" i "Wydarzenia" 15:50. Każdy program prowadzi z wielkim zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją.

PROWADZĄCY "GOŚĆ WYDARZEŃ" ORAZ "WYDARZENIA I OPINIE"

ZWYCIĘZCA
36.7%
Piotr
Witwicki
Nie boi się trudnych pytań. W "Graffiti" oraz "Wydarzeniach i opiniach" demaskuje kłamstwa polityków. Nie zadowalają go przekazy dnia. Dociekliwy i zawsze świetnie przygotowany do programu.
II MIEJSCE
29.4%
Bogdan
Rymanowski
W Polsacie pracuje zaledwie od roku, ale został bardzo szybko zaakceptowany i polubiony przez widzów "Wydarzeń". W publicystyce czuje się jak ryba w wodzie. Dociekliwy, konkretny, ale zawszy życzliwy dla gości.

REPORTER KRAJOWY

ZWYCIĘZCA
37.1%
Monika
Zalewska
W swoich materiach staje w obronie słabszych, chorych i dzieci. Jej reportaże wielokrotnie przyczyniły się do pomocy potrzebującym. Specjalizuje się w tematyce społecznej i medycznej.
II MIEJSCE
36.5%
Dariusz
Ociepa
Tematy polityczne to jego specjalność. W prosty sposób przedstawia widzom trudne zagadnienia, bez stawania po żadnej ze stron politycznego sporu. Jest również prowadzącym "Śniadanie w Polsat News".

REPORTER ZAGRANICZNY

ZWYCIĘZCA
42.5%
Tomasz
Lejman
Zwykle przybliża widzom to, co dzieje się w Niemczech. Pojawia się jednak wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego - w Paryżu, Londynie, czy Barcelonie. Zawsze opanowany i świetnie przygotowany.
II MIEJSCE
26.7%
Dorota
Bawołek
Relacjonuje wydarzenia z Brukseli. W prosty sposób przedstawia trudne zagadnienia dotyczące Unii Europejskiej. Widzowie jej ufają i cenią za dużą wiedzę i profesjonalizm.

PREZENTER POGODY

ZWYCIĘZCA
31.2%
Paulina
Sykut-Jeżyna
Uwielbiana przez widzów za uśmiech, ciepło i perfekcyjnie przygotowanie do prognoz pogody. Poprawia widzom humor nawet w najbardziej pochmurny dzień. Jest też prowadzącą "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".
II MIEJSCE
29.9%
Marek
Horczyczak
Prezenterki pogody w Polsacie zmieniały się dość często. On od lat niezmiennie jest twarzą i szefem redakcji pogody. Widzowie kochają go za niezwykłe poczucie humoru, pogodowe powiedzonka i profesjonalizm.

PREZENTER SPORTU

ZWYCIĘZCA
38.9%
Jerzy
Mielewski
Widzom kojarzy się przede wszystkim z sukcesami polskich siatkarzy. W Polsacie i Polsat News od lat prowadzi serwisy sportowe. Jest również komentatorem w "Ninja Warrior". Uwielbiany za dystans do siebie i poczucie humoru.
II MIEJSCE
33.8%
Karolina
Szostak
Jedna z najbardziej znanych prezenterek sportowych w Polsce. Uwielbiana przez widzów. Zawsze uśmiechnięta i świetnie przygotowana do programu. Występowała też w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

WYDARZENIE 15-LECIA

I MIEJSCE
35.0%
Katastrofa
w Smoleńsku
To widzowie Polsat News jako pierwsi dowiedzieli się o katastrofie. W czasie żałoby narodowej nadawano specjalne wydania "Wydarzeń", a w dniu pogrzebu pary prezydenckiej program z Krakowa prowadzili Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała.
II MIEJSCE
28.5%
Śmierć
Jana Pawła II
Ekipa "Wydarzeń" była z widzami w czasie ostatnich dni życia i tuż po śmierci Jana Pawła II oraz w trakcie pogrzebu. Specjalne wydania programu prowadzili wspólnie Hanna Lis i ówczesny szef "Wydarzeń" - Tomasz Lis.
ZAMKNIJ

Regulamin
plebiscytu

I. Organizatorem Plebiscytu „tvpolsat.awards”, zwanego dalej Plebiscytem, jest portal tvpolsat.info, zwany dalej Organizatorem. Plebiscyt odbywać się będzie w okresie od 10.10.2019 roku do 31.10.2019 roku do godz. 23:59.

II. Celem Plebiscytu jest wyłonienie w drodze głosowania najpopularniejszych dziennikarzy, prezenterów i wydarzenia 15-lecia "Wydarzeń".

III. Uczestnikami Plebiscytu są Czytelnicy portalu tvpolsat.info, którzy głosują na ulubionych dziennikarzy, prezenterów i wydarzenie w kategoriach ogłoszonych na portalu tvpolsat.info. Uczestnikiem Plebiscytu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba niepełnoletnia za zgodą jej przedstawiciela ustawowego. Oddanie głosu przez Uczestnika jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.

IV. Organizator ustala kategorie, w których przeprowadza się Plebiscyt oraz publikuje je na portalu tvpolsat.info wraz z nominacjami w każdej z nich. Ustalone kategorie w Plebiscycie to:
1. Prowadzący główne wydanie "Wydarzeń"
2. Prowadzący boczne wydania "Wydarzeń"
3. Prowadzący "Gość Wydarzeń" oraz "Wydarzenia i opinie"
4. Reporter krajowy
5. Reporter zagraniczny
6. Prezenter pogody
7. Prezenter sportu
8. Wydarzenie 15-lecia

V. Głosowanie, o którym mowa w punkcie II niniejszego Regulaminu, przeprowadza się za pomocą formularza zamieszczonego na stronie serwis.tvpolsat.info/15latwydarzen/plebiscyt.php, z zastrzeżeniem, iż z jednego numeru IP można oddać maksymalnie 8 głosów (po jednym w każdej kategorii). Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną ci nominowani, na których zostanie oddana największa ilość ważnych głosów, oddanych zgodnie z Regulaminem Plebiscytu.

VI. Wyniki głosowania zostaną opublikowane na portalu tvpolsat.info najpóźniej 8 listopada 2019 roku o 23:59.

VII. Organizator zastrzega sobie prawo przyznania, bez głosowania Czytelników portalu tvpolsat.info, nagród specjalnych.

VIII. Reklamacje Uczestników dotyczące Plebiscytu będą rozpatrywane przez Organizatora, w formie elektronicznej, w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Reklamacje można składać w formie elektronicznej, przesyłając wiadomość e-mail (na adres redakcja@tvpolsat.info), od 8 do 30 listopada 2019 roku włącznie.